Collaquin Kolajen Ürünleri

Collaquin Logo
  • Aynı Gün Ücretsiz Kargo
    Aynı Gün Ücretsiz Kargo
Collaquin Keratin Mix

KERATIN MIX

600 TL

Açıklama

İçindekiler: Hidrolize kollajen, Hidrolize keratin, Embilika, L-askorbik asit (Vitamin C), Çinko oksit, Nikotinamid (B3 Vitamini), D-pantotenat kalsiyum (B5 Vitamini), Bakır glukonat, D-biotin, Piridoksin hidroklorür (B6 Vitamini)

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon:Yetişkinlerin takviye edici gıda olarak tercihen sabah ve akşam 3’er kapsül olmak üzere günde 6 kapsül alması tavsiye edilir.

İçerik

Aktif Bileşenler
6 Kapsülde
*BRD
Hidrolize Kollajen Tip I (Sığır Kaynaklı)
1500mg
Hydrolyzed Keratin
500mg
Emblica
200,4mg
Vitamin C
40,8mg
%51
Vitamin B3
18mg NE
%112
Çinko
15mg
%150
Vitamin B5
13,8mg
%230
Biotin
3000μg
%6000
Vitamin B6
1,98mg
%141
Bakır
1650μg
%165

*BRD : Beslenme Referans Değeri

10 Bileşen
ZENGİN İÇERİK

Kapsül Collagen

SAÇ ve TIRNAK için FORMÜLE edilmiştir.

Tırnak İkonu

İçeriğinde bulunan Biotin ve çinko, normal saçın, cildin korunmasına katkıda bulunur. Bakır, saç ve cilt pigmentasyonuna katkıda bulunur. Çinko, Bakır ve Vitamin B6 bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlarken, Vitamin B3, B5, B6 ve Vitamin C yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Saç liflerinin 90%‘ı oluşturan Keratin, cysteine içerikli amino asit grubundan oluşur. Özel patentli formülüyle Keratin mix içerisindeki Hidrolize keratin de bulunan cysteine’i tri-peptit formunda olması sayesinde biyoyararlanımı kolaylaştırılmıştır.

Günlük 500 mg keratin kullanımının 90 günlük süreçte yapılan çalışmalara göre Hidrolize keratin saçların daha parlak ve dolgun ve güçlü olmasına destek olur. Saç dökülmesinin azalmasına ciddi anlamda yardımcı olurken yeni saç oluşumunu da destekler. (1)

Referanslar
1) Christina Beer,Simon Wood,, Robert H. Veghte,2014,A Clinical Trial to Investigate the Effect of Cynatine HNS on Hair and Nail Parameters,The Scientific World Journal

GDO İçermez İkonu

GDO
İçermez

Gluten İçermez İkonu

Glutensizdir

Şeker ve Tatlandırıcı İçermez İkonu

Şeker ve Tatlandırıcı İçermez

Helal İkonu

Helal
Sertifikalıdır

Kolajen Peptit İçerir İkonu

Biyoyararlanımı yüksek hidrolize kollajen peptit içerir